3 medale podczas Mistrzostw Polski Seniorów!!!

3 medale zdobyli lekkoatleci Resovii w Mistrzostwach Polski Seniorów, które w dniach 28-30 sierpnia odbyły się we Włocławku.

Świetny występ zanotowali nasi lekkoatleci w seniorskim czempionacie. W Mistrzostwach udział wzięła 5-osobowa reprezentacja Resovii. Złoty medal zdobyła Matylda Kowal w biegu na 3000m z przeszkodami. Po pasionującej walce brązowe medale zdobyli – Anna Sabat w biegu na 800m i Oliwer Wdowik na 200m. O podium otarła się Wiktoria Miąso w skoku wzwyż, która uzyskała wynik taki sam jak brązowa medalistka. Na 4 miejscu zakończył również rywalizację Oliwer Wdowik w biegu na 100m.