Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Dzieci w lekkiej atletyce

20.05.2018r. w Stalowej Woli odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Dzieci Starszych i Młodszych w lekkiej atletyce. W klasyfikacji medalowej zwyciężył zespół CWKS Resovii Rzeszów, który zgromadził aż 16 medali (8 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowe).

Młodzi zawodnicy pracują pod okiem trenerów: Janusza Mazura, Grażyny Łachety, Katarzyny Tittinger, Klaudii Kowalskiej i Grzegorza Złotka w ramach programu Lekkoatletyka dla Każdego!
Wyniki zawodów:
Mistrzostwa woj. Podkarpackiego Dzieci Starszych i Młodszych 20.05.2018 Stalowa Wola – medaliści

Klasyfikacja medalowa
1 CWKS Resovia Rzeszów (8 złotych, 5 srebrnych, 3 brązowe) razem 16
2 UKS Tempo 5 Przemyśl (4-6-2) razem 12
3 KKS Victoria Stalowa Wola (3-7-7) razem 17
4 MKS Stal Nowa Dęba (3-0-2) razem 5
5 KS Komunalni Sanok (2-1-2) razem 5
6 MKL Sparta Stalowa Wola (2-0-2) razem 4
7 MUKLA Dębica (0-2-0) razem 2
8 LKS Stal Mielec (0-1-2) razem 3
9 KB Krościenko Wyżne (0-1-0) razem 1
10 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (0-0-2) razem 2

Wyniki:
80m ppł
1 KUSZCZAK Julia 2005 UKS Tempo 5 Przemyśl 13.68
2 WOJNAR Aleksandra 2005 CWKS Resovia Rzeszów 14.00
3 KORZĘPA Karolina 2006 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 16.35

100m ppł
1 CIERPICH Hubert 2005 CWKS Resovia Rzeszów 18.77
2 MALINOWSKI Patryk 2005 UKS Tempo 5 Przemyśl 20.24
3 KOZMIC Paweł 2006 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 20.82

kula 2kg K
1 86 SZCZEPANIK Julia 2005 UKS Tempo 5 Przemyśl 11.34
2 550 MIERZWA Kinga 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 10.15
3 551 KIELISZEK Aleksandra 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 8.90

kula 4kg M
1 KAZAŁA Aleksander 2005 CWKS Resovia Rzeszów 8.80
2 93 SZUMIELEWICZ Daniel 2005 UKS Tempo 5 Przemyśl 8.20
3 55 CHAMOT Szymon 2005 MKL Sparta Stalowa Wola 7.95

wzwyż K
1 579 WOJNAR Aleksandra 2005 CWKS Resovia Rzeszów 1.40
2 JAROSZ Amelia 2005 CWKS Resovia Rzeszów 1.40
3 551 KIELISZEK Aleksandra 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 1.30
3 AMAROWICZ Malwina 2005 UKS Tempo 5 Przemyśl 1.30

wzwyż M
1 45 KRASOWSKI Jakub 2005 MKL Sparta Stalowa Wola 1.45
2 GURDAK Patryk 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 1.40
3 ULDYNOWICZ Robert 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 1.40

1000m M U-14
1 549 SZWAJKA Aleksander 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 2:53.99
2 19 PEMPUŚ Adrian 2005 UKS Tempo 5 Przemyśl 3:03.14
3 55 CHAMOT Szymon 2005 MKL Sparta Stalowa Wola 3:04.01

600m K U-14
1 562 BUTRYN Kornelia 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 1:43.84
2 570 GRZYBOWSKA Gabriela 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 1:47.76
3 10 TARA Agata 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 1:48.73

600m K U-12
1 59 MARKOWICZ Weronika 2007 MKS Stal Nowa Dęba 1:56.84
2 542 ALBRYCHT Emilia 2006 KB Krościenko Wyżne 1:58.96
3 568 PIRÓG Agata 2007 KKS Victoria Stalowa Wola 1:59.02

600m M U-12
1 13 SERAFIN Dominik 2007 MKS Stal Nowa Dęba 1:56.66
2 SERWIŃSKI Kacper 2007 CWKS Resovia Rzeszów 1:58.62
3 ŁODEJ Leon 2008 CWKS Resovia Rzeszów 2:01.07

Piłeczka Palantowa K U-12
1 127 TARKOWSKA Amelia 2007 KS Komunalni Sanok 27.50
2 KUPINIAK Honorata 2007 UKS Tempo 5 Przemyśl 26.50
3 KRAWIEC Zuzanna 2007 KKS Victoria Stalowa Wola 26.00

Piłeczka Palantowa M U-12
1 SZNAJDER Euzebiusz 2007 CWKS Resovia Rzeszów 35.50
2 BUKSIŃSKI Marcin 2007 KKS Victoria Stalowa Wola 35.00
3 PORADA Filip 2007 CWKS Resovia Rzeszów 30.00

w dal K U-14
1 PUZIO Agata 2005 MKS Stal Nowa Dęba 4.95
2 GANCARSKA Amelia 2005 MUKLA Dębica 4.85
3 MAJOWICZ Mariola 2005 MKS Stal Nowa Dęba 4.71

w dal M U-14
1 PILAWA Błażej 2005 UKS Tempo 5 Przemyśl 5.20
2 HNAT Kacper 2005 KS Komunalni Sanok 5.15
3 KAMIŃSKI Daniel 2005 LKS Stal Mielec 4.90

100m K U-14
1 GUT Oliwia 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 12.62
2 KUSZCZAK Julia 2005 UKS Tempo 5 Przemyśl 13.24
3 PUZIO Agata 2005 MKS Stal Nowa Dęba 13.47

100m M U-14
1 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005 CWKS Resovia Rzeszów 12.41
2 MIERZWA Marcin 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 12.62
3 HNAT Kacper 2005 KS Komunalni Sanok 12.82

60m K U-12
1 WISZ Milena 2007 CWKS Resovia Rzeszów 9.27
2 TITTINGER Maja 2007 CWKS Resovia Rzeszów 9.37
3 TARKOWSKA Amelia 2007 KS Komunalni Sanok 9.38

60m M U-12
1 KATA Jakub 2008 MKL Sparta Stalowa Wola 8.80
2 MAJKA Dominik 2008 CWKS Resovia Rzeszów 9.21
3 NIEDBAŁA Krystian 2008 LKS Stal Mielec 9.35

300m K U-12
1 ŁOŻAŃSKA Natalia 2007 KS Komunalni Sanok 51.07
2 BEDNARZ Aleksandra 2007 KKS Victoria Stalowa Wola 52.06
3 WISZ Milena 2007 CWKS Resovia Rzeszów 52.76

300m M U-12
1 MAJKA Dominik 2008 CWKS Resovia Rzeszów 50.59
2 Książek Kamil 2007 KKS Victoria Stalowa Wola 51.37
3 NIEZGODA Michał 2008 MUKLA Dębica 54.06

300m K U-14
1 SZCZEPANIK Julia 2005 UKS Tempo 5 Przemyśl 43.15
2 WOJTASZEK Maria 2005 LKS Stal Mielec 47.83
3 CYGAN Natalia 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 48.27

300m M U-14
1 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005 CWKS Resovia Rzeszów 40.94
2 PILAWA Błażej 2005 UKS Tempo 5 Przemyśl 41.12
3 CZUBA Emanuel 2005 UKS Tempo 5 Przemyśl 43.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *