Oliwer Wdowik królem OOM!!!

5 medali Resovii – Oliwer Wdowik królem OOM!
Resovia na 2 miejscu w Polsce!!!

Świetny występ lekkoatletów Resovii podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Poznaniu. Nasi juniorzy młodsi zdobyli 5 medali.
Zdecydowanie największą gwiazdą OOM okazał się sprinter – Oliwer Wdowik, który zdobył aż 3 medale, dwukrotnie stając na najwyższym stopniu podium po zwycięstwach na dystansach 100m i 200m. Trzeci krążek (srebro) podopieczny trenera Janusza Mazura dołożył wraz z kolegami z klubowej sztafety 4x100m.
Srebny medal w rzucie dyskiem zdobył Michał Matyja, a w biegu na 100m brąz dołożył Tomasz Życzyński.

W klasyfikacjach klubowych zespół CWKS Resovia Rzeszów ) zajął 2 miejsce, oraz z 4 w punktacji klubowej na ponad 250 sklasyfikowanych klubów.

Wyniki naszych zawodników.
1 miejsce WDOWIK Oliwer 100m 10:57
1miejsce WDOWIK Oliwer 200m – 21:31
2 miejsce MATYJA Michał dysk – 54.76
2 miejsce 4x100m – 42.48 (KORCZOWSKI Max, ORZECH Mateusz, WDOWIK Oliwer ,ŻYCZYŃSKI Tomasz)
3 miejsce ŻYCZYŃSKI Tomasz 100m – 10:81